METODY PŁATNOŚCI

W MARTOM korzystamy z bezpiecznych i intuicyjnych metod płatności, dzięki którym możesz łatwo sfinalizować swoje zamówienie. Poniżej znajdziesz listę dostępnych w naszym sklepie opcji. W koszyku zaznacz taką, która najbardziej Ci odpowiada.


PRZELEWY24
Metoda płatności, którą cechuje szybkość, wygoda i bezpieczeństwo. Wybierz swój bank z dostępnej listy, zaloguj się i przejrzyj szczegóły dokonywanej płatności. Uzupełnią się one automatycznie, więc masz pewność, że nie wkradnie się żaden błąd. Autoryzuj przelew bankowy i gotowe.

Wybierając Przelewy24 możesz także między innymi dokonać płatności za pomocą BLIKa lub karty kredytowej. Więcej o tych metodach przeczytasz poniżej.


BLIK
Płatność dokonywana jest za pomocą 6-cyfrowego kodu, który możesz uzyskać w aplikacji swojego banku. Wystarczy, że wpiszesz go następnie we wskazane miejsce i autoryzujesz płatność. Kwota zamówienia zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta.


KARTY KREDYTOWE
Szybko i prosto
opłacisz swoje zamówienie za pomocą karty kredytowej lub karty debetowej. Informacje, których potrzebujesz do realizacji płatności to imię i nazwisko posiadacza karty, numer karty, jej data ważności oraz kod CVV2/CVC2. Wszystkie te dane znajdziesz na swojej karcie. 


PAYPAL
Opcja dla posiadaczy konta PayPal. Wybierz te metodę płatności, zaloguj się i zdecyduj czy chcesz skorzystać z dostępnego salda, powiązanego konta bankowego czy z podpiętej karty kredytowej/debetowej. Autoryzuj płatność poprzez kliknięcie przycisku „Pay Now”.


INPOST PAY
InPost Pay to płatność i dostawa w jednym. Wystarczy raz się zarejestrować i określić swoje ulubione opcje – nie musisz później ich wybierać za każdym razem na nowo. Zamówienie sfinalizujesz jednym przyciskiem, a jego szczegóły, wraz z aktualnym statusem znajdziesz w aplikacji InPost.


PRZELEW TRADYCYJNY

Dokonaj przelewu tradycyjnego na konto sklepu, korzystając z poniższych danych:

MARTOM sp. z o.o. 
ul. Piaskowa 10
66-008 Świdnica
numer konta: 20 1090 1535 0000 0001 3150 2084
W tytule przelewu wpisz numer swojego zamówienia.

Gdy tylko otrzymamy Twoją płatność, natychmiast przystąpimy do realizacji zamówienia.


PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM
Za swoje zamówienie możesz zapłacić także przy jego odbiorze. Wystarczy, że wybierzesz taką opcję na poziomie dostawy. Opłaty dokonasz za pośrednictwem Paczkomatu lub Kuriera.


POTRZEBUJESZ POMOCY?
Masz problem z płatnością? Potrzebujesz dodatkowych wskazówek? Nie ma sprawy! Skontaktuj się z nami:
✉️ sklep@martom-sklep.pl
☎️ tel. 68 88 80 511

To Top