DOSTAWA

W sklepie MARTOM zależy nam, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie bezpiecznie i w jak najkrótszym czasie. Wysyłamy je niezwłocznie po otrzymaniu płatności lub wyborze płatności przy odbiorze. Korzystamy tylko ze sprawdzonych opcji, by mieć pewność, że dostawa przebiegnie bezproblemowo. Sprawdź poniżej jakie metody dostawy masz do wyboru, jaki jest ich koszt, a także jak możesz łatwo śledzić swoją przesyłkę.


METODY DOSTAWY

Inpost Paczkomat® 24/7
Wybierz Paczkomat blisko siebie i poczekaj na powiadomienie o umieszczeniu w nim Twojej przesyłki. Paczkomaty dostępne są przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, więc możesz odebrać swoją paczkę kiedy tylko chcesz. Wygodnie, szybko i bezpiecznie.

Inpost Paczkomat® 24/7 – płatność przy odbiorze
Możesz także dokonać płatności za zamówienie przy odbiorze przesyłki z wybranego przez siebie Paczkomatu. To naprawdę proste! Dokonasz jej przy Paczkomacie, swoją kartą płatniczą, w terminalu który jest z nim zintegrowany.


InPost Kurier
Wybierz tę opcję, gdy chcesz, aby przesyłka została dostarczona na wskazany przez Ciebie adres. O terminie planowanej dostawy zostaniesz wcześniej poinformowany, więc nie musisz się o nic martwić.

InPost Kurier – płatność przy odbiorze
Płatności możesz dokonać bezpośrednio u kuriera, który dostarczy Twoją paczkę na wybrany adres. Możesz skorzystać z płatności gotówką lub kartą płatniczą.


Odbiór osobisty
Swoje zamówienie możesz także odebrać osobiście w naszym magazynie.

ul. Osadnicza 35
65-001 Zielona Góra
poniedziałek – piątek
10:00-16:00

Dbamy o Twój czas, więc upewnij się najpierw, że na Twoją skrzynkę pocztową dotarł e-mail z informacją, że zamówienie jest już gotowe do odbioru. 

CENNIK I CZAS DOSTAWY

 Metoda dostawy Przewidywany czas dostawy Koszt wysyłki
  Inpost Paczkomat® 24/7 1 dzień roboczy 11,99 zł
  Inpost Paczkomat® 24/7 – płatność przy odbiorze   1 dzień roboczy 13,99 zł
  InPost Kurier 1 dzień roboczy 11,99 zł
  InPost Kurier – płatność przy odbiorze 1 dzień roboczy 14,99 zł
  Odbiór osobisty 1 dzień roboczy 0,00 zł

ŚLEDŹ SWOJĄ PRZESYŁKĘ

Po nadaniu Twojej paczki otrzymasz od InPost wiadomość e-mail z jej numerem oraz opcją śledzenia.
Możesz też skorzystać z poniższego przycisku i po przejściu na dedykowaną stronę InPost sprawdzić po numerze przesyłki, gdzie aktualnie się znajduje. 

To Top